WAU 2024

Přehlídka dětských dobrodružných prezentací

 

 

WAU – přehlídka dobrodružných prezentací dětí a mládeže je součástí festivalu Rajbas, který se koná vždy třetí listopadový týden v Blansku

WAU – pro děti a mládež od 6 do 20 let 

WAU – místo setkávání, sdílení a inspirace 

Cílem WAU je vytáhnout děti ven, motivovat je k pobytu v přírodě, k zaznamenávání svých zážitků a tréninku prezentačních dovedností. 

Chodíš rád na výlety, vandruješ, sportuješ, cestuješ, baví tě pozorování přírody? S rodiči, sám, s kamarády nebo oddílem? WAU je tu právě pro tebe. Pro to, abychom zažili dobrodružství, není třeba dalekých cest ani exotických dovolených. Dobrodružství lze zažít třeba za humny, stačí se jen dívat a vnímat. Těšíme se na všechny, kteří budou mít chuť přijít představit svůj dobrodružný zážitek a třeba inspirovat ostatní.

Podmínky:

Pro účast na přehlídce je třeba připravit prezentaci v délce max 10 minut, kterou je nutné doprovázet vlastním živým komentářem. Prezentace může obsahovat fotografie i videa.

Na akci se přihlásíte tím, že zašlete hotovou prezentaci přes formulář na webových stránkách festivalu Rajbas.

Uzávěrka přihlášek je 7.11. do 24:00

Maximální počet prezentujících: 20, věk 6-20 let

5. ročník WAU proběhne v neděli 17. 11. 2024 v Domě přírody Moravského krasu.

WAU je pro nás místem setkávání, sdílení a inspirace. Proto na WAU vždy oceníme všechny jeho aktivní účastníky (ceny a pamětní listy).

Prezentacím budou přítomni zkušení dospělí přednášející, kteří na závěr přehlídky poskytnou účastníkům souhrnnou zpětnou vazbu, cenné rady a praktické prezentační tipy.   Pokud budou mít děti zájem, poskytnou jim i samostatnou konzultaci v klidném prostoru mimo hlavní sál.

PŘIHLÁŠENÍ ONLINE